Bengt Lindström färglitografi
2021-03-14
886638
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 11/150, figurkomposition, 54x76 cm.
Ej examinerad ur ram.