Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), signerad E Brink, olja på duk, ca 50 x 75 cm

886466

2021-03-07