Sängbord gustaviansk stil
2021-03-07
886457
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SÄNGBORD, gustaviansk stil, vitbemålad fur, 1900-talets mitt, höjd ca 67 cm, 40x30 cm
slitage, färgbortfall