Bordslampor 1 par
2021-03-08
886242
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässing, lindad stomme, märkta G.M.A, 700, höjd inkl. lampsockel 42 cm
Bruksslitage