OKÄND KONSTNÄR
2021-03-13
886221
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, kyrkointeriör, osignerad, olja på duk, ca 44x56 cm