Taklykta 1900-tal
2021-03-13
886201
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLYKTA, 1900-talets andra hälft, mässing samt brun glasmassa, höjd ca 40 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, ställvis bruksspåt