Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BYST, föreställande kung Christian d. X av Danmark, bronserad vitmetall, signerad Leif ? -40, H ca 15 cm
Repor, märken, något tillplattad nästipp
886138
2021-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här