Resekoffert Moynat Paris

Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris
Resekoffert Moynat Paris

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MOYNART, Paris, koffert, 1800-talets slut, tygklädd med läderkanter, trälister, detaljer i massiv mässing, märkt med bricka, invändigt märkt Moynat Paris 5 Place du Theatre Francaise 5 avenue de L´opera, höjd ca 47, 70x42 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, renoverad och kompleterad, insats saknas, utbytt handtag

886136

2021-03-15