Karmstolar ett par
2021-03-11
886073
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARMSTOLAR, ett par, gripsholmsmodell, samtida, stomme i mahogny, lösa rygg och sittplymåer, klädda armlän, sitthöjd ca 46 cm
Smärre slitage och stötskador