Stig Claesson litografi
2021-03-09
886063
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (SLAS) (1928-2008) kvinna med löv, färglitografi, signerad samt numrerad 2/10, ca 53x36 cm
Oramad, monterad på bakstycke