Kakelplattor 2 st
2021-03-07
886034
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KAKELPLATTOR, 2 st, 18/1900-tal, möjligen Osmanska riket, bl.a figural polykrom dekor, 25x24 cm
Skador