Angelica Wiik färglitografi
2021-03-13
886011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Figurscen, färglitografi med glitter, signerad och nymrerad 14/290, bladstorlek ca 42 x 29 cm.
Gott skick, ej examinerad ur ram.