Angelica Wiik färglitografi
2021-03-13
886009
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Saxofonspelare sittande på bilhuv, färglitografi med glitter, signerad och nymrerad 77/290, bladstorlek ca 43 x 30 cm.
Gott skick, ej examinerad ur ram.