Bordslampa
2021-03-11
885982
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, fot av mässing, 1900-tal, höjd inkl skärm ca 67 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruks och åldersrelaterat slitage