Vas Kina 1800-tal Kanton
2021-03-04
885715
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VAS, porslin, Kina, 1800-tal, Kanton, balusterformad, med hänklar, dekor med figurscener och drake i emaljfärger, höjd ca 23,5 cm
En hänkel med lagning, båda med avslag