Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
YNGVE EKSTRÖM, stolar, 4 st, "Remus", 1900-talets mitt, teak, sits samt rygg med svart skinn, brännmärkta, sitthöjd ca 43 cm
bruksslitage, läder med sprickor och brott
885621
2021-03-13