Silver
2021-03-10
885616
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PARTI SILVER, ca 20 dlr, mestadels bestick i olika modell, 1900-tal, total vikt ca 448 g
Bruksslitage