Bengt Lindström litografi
2021-03-07
885565
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Komposition med djur, signerad samt numrerad 75/90, litografi, bildmått ca 82x61 cm
Pappret buckligt