Bengt Lindström litografi
2021-03-05
885564
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad samt numrerad 3/90, litografi, bildmått ca 81x62 cm