Pallar Eero Saarinen
2021-03-07
885562
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EERO SAARINEN, pallar (2), Knoll international, vitlackerad stomme och sits klädd i röd och rosa textil, sitthöjd ca 40-44 cm
Slitage, repor, stötmärken, ena pallen omärkt, olika höjd