Vinglas selterglas 1900-talets första hälft
2021-03-05
885542
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINGLAS, 8 st, SELTERGLAS, 16 st, 1900-talets första hälft, slipad dekor, höjd 15 resp 10 cm
Någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma, 11 vinglas med fotnagg medföljer