Serveringsvagn i mahogny
2021-03-10
885450
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, mahogny, handtag vid kortsidor, toppen med dekor av genombruten sarg i mässing, mässingsskodda fotavslut med avtagbara hjul, höjd ca 60, 75x46 cm
Bruksslitage