Angelica Wiik litografi
2021-03-04
885361
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerad Angelica Wiik, 249/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm, oramad