Victor Vasarely, serigrafi
2021-03-09
885301
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VICTOR VASARELY (Ungern, 1908-1997): Komposition, färgserigrafi, signerad och numrerad 149/250, bildmått ca 40x40 cm
Ej examinerad ur ram