Klubbat för:
80 EUR
Utropspris
200 EUR
VALTO KOKKO, taklampa modell 7178, i-Valo, Finland 1970-tal, diameter 41 cm, höjd 73 cm
Lätt slitage, ej funktionstestad.
885082
2021-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här