Karl Axel Pehrson
2021-03-14
885038
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), landskap med blomster, färglitografi, signerad, daterad -96, provtryck, bildmått 32x40 cm
Ej examinerad ur ram