Gardiner
2021-03-03
884993
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GARDINVÅDER, 1 par, samtida, fodrade, veckad överkant, vardera ca 305x120 cm
PROVENIENS: Kanadas Ambassad
Brukslitage