Spelmän och lindansös oljemålning
2021-03-03
884991
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Spelmän och lindansös, otydligt signerad, olja på papper, ca 58x47 cm