Klubbat för:
7 400 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956):Motiv brån Berianska trädgården, signerad V Kliuchnikov, daterad a tergo 2010, olja på duk, ca 100x60 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
884881
2021-03-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner