Golvlampa 1900-tal
2021-03-05
884853
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, skärm i plast, höjd ca 123 cm
Slitage