Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

140 000 SEK

Utropspris

65 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939) Jagande rovfågel, signerad samt daterad 1924, olja på duk, ca 55x61 cm

Proveniens: Köpman Manne Levinovitz (1891-1975) samling, Filipstad.Jack Levinovitz samling (1928-2018), Stockholm.

884835

2021-03-09