Målning 1900
2021-03-06
884633
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Torgbild, signerad, olja på pannå, ca 29,5x29,5 cm
Oramad