Kellerman Cabrio Super
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KELLERMANN CABRIO SUPER, 1950-tal, lackerad och litograferad plåt i blått och vitt, vändbar inredning från sedan till cabriolet, regleras med en spak undertill, ställbar framaxel, urverksdriven, längd 24 cm
Smärre lackskador
884609
2021-03-02