Carl Häggström 1937
2021-03-06
884586
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL HÄGGSTRÖM (1900-tal): Skidåkare, signerad och daterad 1939, olja på duk, ca 61x65 cm
Lagning, reva