Ljuskrona 1900-tal
2021-03-03
884580
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 50, diameter 44 cm