Roberto Matta färgetsning
2021-03-02
884540
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Sexplication suffisante", signerad, 59/100, färgetsning, bladmått ca 50,5x66,5 cm, oramad
LITTERATUR: Sabatier 287
Smärre fläckar i marginal