Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2021-03-02
884530
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Komposition med figurer, signerad Ulrica HV, 85/300. färglitografi, bladmått ca 44x56 cm
Oramad