Tallrikar Kina 1700-tal
2021-03-07
884450
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
TALLRIKAR, 27 st, Kina, 1700-tal, porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 20-23 cm
Skador, lagningar, sprickor, naggar