Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, Markslöjd, stomme i trä med original textilskärm, höjd ca 52 cm
smärre bruksslitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
884341
2021-03-08