Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, ekfanér, 1960-tal, Sävsjö Möbelfabrik för Trensum, tre ben, höjd ca 55, 154x75 cm
Bordskiva med slitage och fläckar
884318
2021-03-02