Klubbat för:
5 600 SEK
7 000 SEK
TIMO SOLIN (född 1947): Kvinna, skulptur, signerad och daterad Timo Solin -05, bemålad plåt i svart och rött, höjd ca 55 cm, monterad på plexiglasplatta
884290
2021-04-18