Lars Huck Hultgren olja
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
LARS HUCK HULTGREN (1931-2018): Schackspelare, signerad Lars Hultgren 60, olja på duk, ca 70x100 cm
Kuntoraportti
884273
Päivämäärä:
2021-03-02