Tekanna silver
2021-03-02
884182
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEKANNA, silver, fantasistämplad i Hanaumanér, dekor av festonger, höjd ca 17, längd 25 cm, vikt ca 479 g
Handtaget med lagning