Roland Svensson färglitografi
2021-03-08
884086
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): fruset insjölandskap, signerad Roland S, numrerad 105/360, färglitografi, bildmått ca 30x49
Ej examinerad ur ram, gulnad