Oljemålning Olle Lindgren
2021-03-08
884080
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLLE LINDGREN (född 1930): Kustmotiv med fåglar, monogramsignerad OL, olja på duk, ca 25x26 cm