Byrå jakaranda
Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1900-talets mitt, troligtvis Danmark, fanérad med jakaranda, 6 lådor, beslag i mässing, höjd ca 100, 67x40 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor, märken och slag, nyckel saknas samt översta lådan låst, cites-intyg finns att hämta vid utlämningen
883966
2021-03-05