Ostrongafflar
2021-03-10
883939
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, skaft av ivorit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage