Ostrongafflar
2021-03-04
883938
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver, skaft av ivorit, Minerva, tidigt 1900-tal, längd ca 15 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage