Sideboard
2021-03-04
883867
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SIDEBOARD, 1950/60-tal, lådor samt luckor med bakomliggande hyllor, teak, höjd ca 72, 150x41 cm
Bruksslitage, Nyckel finns att hämta vid utlämningen