Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
IVAN GRÜNEWALD (1911-1996): "Vision av Stockholm", signerad a tergo på spännram, olja på duk, 116x89 cm
883854
2021-03-04
Gör en kostnadsfri värdering här